Tilbake til alle rapporter

Hull og løse asfaltbiter. Gaten må ha belysning.

Publisert av Egil Didriksen 09:45, søn. 22 september 2019

Sendt til Grimstad og Aust-Agder 4 minutter senere

1. Det har vært mange hull og løse asfaltbiter i hele hovedveiens lengde, fra E18 og ned mot Løvåsvollen Gård. Ber om at dette blir utbedret.

2. Denne veien er mye brukt av biler, syklister og gående. Men den er uten gatelys. Ber om at dette blir ordnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter