Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Jorun Kalvatn 18:38, tir. 19 juli 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Skodje 1 minutt senere

Ved vegkrysset frå Skodjevegen og nedover Sjøvegen, står eit gjennomkjøring
forbudt skilt, men ikkje i den motsatte retninga. Dette gjennomkjøring forbudtskiltet som hang på veggen til SPARbutikken, vart fjerna (stole..?) for 2 år sidan. Dette medfører ein heil del trafikk og mange farlige situasjoner oppstår. Eg har gjentatte ganger påpeika det manglande skiltet ovanfor Skodje Kommune, men ingenting skjer…Kvifor ikkje…?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:32, tir. 16 august 2011

  • :0)

    Sendt inn av Jorun Kalvatn 23:42, søn. 18 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter