Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Jorun Kalvatn 18:38, tir. 19 juli 2011

Sendt til Skodje og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Ved vegkrysset frå Skodjevegen og nedover Sjøvegen, står eit gjennomkjøring
forbudt skilt, men ikkje i den motsatte retninga. Dette gjennomkjøring forbudtskiltet som hang på veggen til SPARbutikken, vart fjerna (stole..?) for 2 år sidan.
Dette medfører ein heil del trafikk og mange farlige situasjoner oppstår.
Eg har gjentatte ganger påpeika det manglande skiltet ovanfor Skodje Kommune, men ingenting skjer…Kvifor ikkje…?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:32, tir. 16 august 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:42, søn. 18 september 2011

  • :0)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jorun Kalvatn 23:42, søn. 18 september 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?