Tilbake til alle rapporter

18-20 cm høy kant/hull langs asfaltkanten som kan føre til skader hos fotgjengere

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:06, onsdag 25 mars 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Hullet her blir stadig dypere og bør gjøres noe med. Syklister og gående kan komme til skade om man ikke er oppmerksomme på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:49, onsdag 22 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:59, onsdag 20 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter