Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket utenfor nr 55 i oppkjørselen til 63

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:21, lør. 3 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 4 minutter senere

Gatelys lyser ikke i Erkleivvegen, rett utenfor nr 55 i oppkjørselen til 63

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Håper at dette fikses snarlig. Mørkt område.

    Publisert anonymt 10:16, ons. 14 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:36, lør. 31 oktober 2020

  • Nå er det gått en måned uten at gatelys er blitt reparert. Vennligst fix gata mi snarest :)

    Publisert anonymt 23:36, lør. 31 oktober 2020

  • Takk!

    Publisert anonymt 11:52, man. 30 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter