Tilbake til alle rapporter

Gatelys fra rundkjøring i torsbekk/korsgata frem til alvim bru virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:33, tor. 26 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 2 minutter senere

Gatelys fra rundkjøring i torskbekk korsgata retning ut fra byen virker ikke frem mot sannesundsbrua. har vært uten lys snart et år. Det oppstår mange farlige situasjoner med gående og syklister langs denne strekningen på grunn av at strekningen er uten lys. NÅ MÅ DETTE ORDNES.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter