Tilbake til alle rapporter

Dette er en snuplass for skolebuss til og fra Tangen skole. Her veldig mange dype hull og vanskelig og kjøre bussen slår nedi

Publisert av Kjell Gunnar Bakken 07:07, fre. 4 desember 2020

Sendt til Svelvik og Vestfold 3 minutter senere

Mange dype hull på snuplass så skolebuss slår ned i og blir ødelagt har blitt reparert før av muligens svelvik kommune

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:18, man. 4 januar 2021

  • Veldig dårlige erfaringer

    Sendt inn av Kjell Gunnar Bakken 19:18, man. 4 januar 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:04, tir. 2 februar 2021

  • Dette er ikke reparert og eier av plassen er Drammen Eiendom

    Sendt inn av Kjell Gunnar Bakken 08:04, tir. 2 februar 2021

  • Still open, via questionnaire, 12:05, tir. 2 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?