Tilbake til alle rapporter

Manglende fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:12, fre. 25 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 2 minutter senere

Ved Bunnpris butikken på Hundhammer mangler det noen få meter med fortau og en fotgjenger overgang for å få en helhet i det. Og for at fotgjengere skal slippe å gå ute i en sterkt trafikkert gate. Det er butikk og barnehage trafikk på stedet i tillegg til alle boenhetene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, fredag 22 januar 2021

  • Det hadde blitt en mye bedre utforming mht trafikksikkerhet for myke trafikanter om det ble laget en mer helhetlig løsning for området.

    Publisert anonymt 20:23, fredag 22 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:03, fredag 19 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter