Tilbake til alle rapporter

Dype hull og dårlig asfalt i et stor område

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kjersti Bøe 21:21, mandag 18 januar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har lang til vært flere hull og dårlig asfalt. Trafikkfarlig for bil og sykkel. Dette går rett og slett ikke an på en veistrekning som er så sterkt trafikkert !!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter