Tilbake til alle rapporter

Stolpe for gatelys har vært knekt i over et år, og ligger på bakken

Rapportert i kategorien Gatelys av jacob ludvigsen 09:36, tir. 2 februar 2021

Sendt til Narvik og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Som overskriften sier, er gatelyset knekt. Vennligst fjern den knekte stolpen, og helst sett en ny sånn vi igjen har lys langs hele gangstien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvis stolpen ennå er der, ligger den under snøen. Ny stolpe med lys er ikke kommet opp.

    Sendt inn av jacob ludvigsen 09:53, tir. 2 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?