Tilbake til alle rapporter

Trafikkøy skada før rundkjøring

Rapportert anonymt 14:13, man. 22 februar 2021

Sendt til Hordaland og Sund 2 minutter senere

Skada trafikkøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:16, tir. 23 mars 2021

  • Vart reparert kort tid etter at melding vart sendt. Veldig bra!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:16, tir. 23 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?