Tilbake til alle rapporter

Gatelysene slukket.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:27, ons. 10 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 3 minutter senere

Den siste måneden har gatelysene vært slukket i 10 dager. Dette skjer hver måned. Begynt å skrive opp alle datoer gatelysene er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:23, fre. 9 april 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:48, søn. 9 mai 2021, markert som fikset

  • Jeg gjentar min frustrasjon over gatelysene i Hovshagan på Tangen ,de har nå igjen vert totalt mørklagt siden Man 1/11-21 attpå til i den mørkeste tiden av året.Dette må vel kategoriseres som ett reelt sikkerhets problem. Håper dette vil bli tatt tak i meget snart!!.

    Publisert anonymt 17:09, ons. 3 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter