Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys som ikke er påslått klokken 0.15.

Rapportert i kategorien Gatelys av Stian Svanes Kristiansen 00:16, torsdag 24 juni 2021

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Fire-seks gatelys som ikke lyser ved innkjøringen til eldrebolig og Roligheden skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:24, søndag 8 august 2021

  • Problemet er her ennå. Null lys kl 01.20 den 08.08.21.

    Sendt inn av Stian Svanes Kristiansen 01:24, søndag 8 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter