Tilbake til alle rapporter

Manglende oppmalimg av gangfelt. Gammelt skilt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Haugstvedt 04:38, ons. 7 juli 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

Opplever daglig at biler ikke stopper ved gangfelt ved skolen i Sigerfjord. Det må males opp!! Selv om det er ferie for skole, er det mange barn som krysser veien daglig. Skiltet må også oppgrderes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, tor. 5 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter