Tilbake til alle rapporter

Gatelyset på utsiden av gamleveien 21a funker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Lthasle@gmail.com 19:34, fre. 1 oktober 2021

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Gatelys funker ikke lenger

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:53, fre. 29 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:07, fre. 26 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Lthasle@gmail.com 21:07, fre. 26 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?