Tilbake til alle rapporter

Fortau langs Bieveien er ikke brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av ODD MAGNE GJERSØE 19:42, søndag 2 januar 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Det er ikke brøytet på gangsti/sykkelvei langs Bieveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:36, mandag 31 januar 2022

  • Det ble raskt ryddet.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av ODD MAGNE GJERSØE 19:36, mandag 31 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?