Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:45, man. 17 januar 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Hei, det mangler lys i gatelyset mellom Møysalveien 2472 og 2492, ved busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?