Tilbake til alle rapporter

Gataeskilt/veinavn demontert/ødelagt

Rapportert av desktop i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:36, mandag 28 mars 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verdal 3 minutter senere

Gateskilt for St olavsalee, Prf.Ryghsgate og Sole ødelagt på begge sider av Sole gata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?