Tilbake til alle rapporter

Grusen etter i vinter er enda ikke fjernet. Hadde vært fint om det ble ordnet asap!

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 09:40, lørdag 30 april 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Grusen etter i vinter er enda ikke fjernet. Hadde vært fint om det ble ordnet asap!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?