Tilbake til alle rapporter

Trafikklys kommuniserer ikke med andre trafikklys

Rapportert av mobile i kategorien Trafikklys anonymt 19:14, torsdag 12 mai 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Knappen på trafikklyset for å krysse fotgjengerovergangen over ring 2 kommuniserer ikke med de andre trafikklysene, og det blir ikke grønt lys med mindre det trykkes på knappene på andre trafikklys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?