Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 09:04, tirsdag 14 juni 2022

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Ikke utført feiing etter vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?